SMART HOME

INBYTEX – Smart Home

Rolety se samy vytahují, zatahují a tím pomáhají ohřívat nebo ochlazovat místnost. Po vašem příjezdu nebo odjezdu se automaticky celý dům uzavře a zatáhnou se rolety a zavře se za Vámi příjezdová brána.
Nestaráte se již o příjemnou teplotu – řízení teploty běží automaticky, podle nastavených režimů.
Kdykoliv máte kontrolu nad svým domem. Z mobilu nebo tabletu můžete pomocí kamer na dům vzdáleně nahlédnout. Zabezpečovací systém, bezpečnostní detektory a funkce simulace přítomnosti v domě chrání dům před vloupáním, ale také umí vypnout manželce žehličku na dálku nebo zavřít hlavní přívod vody a vše znovu pro dobrý pocit zkontrolovat ještě po cestě na dovolenou.
Na lehátku na pláži u moře pod slunečníkem kontrolujete svojí kancelář, prodejnu nebo dům. Mobil Vás sám upozorní při narušení domu a kamera okamžitě fotí nebo nahrává zvukový i obrazový záznam v infra nočním nebo denním HD rozlišení přímo do mobilu.
Nové kamery zabudované v úsporných žárovkách nebo v hodinách jsou pro běžného českého zloděje nezjistitelné. Na policii pak okamžitě odesílám video, ještě než zloděj stačí cokoliv odnést.
V jednom systému máte propojeno ovládání světel, regulaci teploty a zabezpečení domu. Časem budeme přidávat do systému i další prvky a moduly..
Zabezpečovací prvky chrání dům před vloupáním. Mobil Vás upozorní, pokud je dům narušen. Ovládání světel lze také využít pro simulaci přítomnosti v domě i různé světelné scény.
Motorové rolety INBYTEX jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, jejich chod je velmi tichý. Díky motoru s lithiovou baterií je montáž stejně snadná jako u manuálně ovládaných rolet, nejsou nutné žádné stavební přípravy. Při běžném používání rolet je potřeba rolety nabíjet 2 - 3krát ročně podobnou nabíječkou, jakou používáte pro nabíjení svých mobilních zařízení. Ovládání rolet je možné dálkovým ovládáním nebo pomocí systému Smart Home a aplikace ve Vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Systém Smart Home lze zároveň použít pro ovládání světel, bezpečnostních kamer, vjezdových bran, klimatizace apod. S motorovými roletami INBYTEX a systémem Smart Home vnesete do svého domu pohodlí a komfort 21. století
V nabídce máme tiché motorové systémy s 16mm motory s lithiovým pohonem SAVER ENERGY, které jsou již bez přívodního kabelu a nutnosti vyhlášky 50.
Dále tiché motorové systémy s 25mm motory s lithiovým pohonem SAVER ENERGY bez nutnosti vyhlášky 50 při montáži /Smart Home/
Nebo zcela ultratiché 50mm motorové rolety určené pro maximální rozměry 3,42x4,25m./ Smart Home/
Nejtišší a nejrychlejší systém má 130rpm a utáhne až 50Kg látky.