Látkové rolety

1. výborná světelná a tepelná izolace 2. vysoká dekorativní a estetická hodnota 3. moderní ochrana soukromí 4. velká šíře stínicích materiálů a barevných vzorů 5. výběr několika druhů ovládacích mechanismů 6. příznivý poměr mezi evropskou kvalitou a českými cenami 7. moderní navíjecí mechanismy 8. více než stoletá tradice 9. jednoduchá montáž 10. snadná údržba

CLASSIC

Rolety Classic potvrzují rčení, že v jednoduchosti je krása. Elegantní mechanika dostupná ve čtyřech barevných odstínech byla před uvedením do výroby testována 10 let životního cyklu.

POKRAČOVAT

CLASSIC DEN-NOC

Rolety CLASSIC DEN - NOC jsou oblíbené především pro svou variabilitu. Překrýváním textilních pruhů si zákazník může určit, zda má roletožaluzie plnit funkci jen estetickou, nebo má zastínit místnost.

POKRAČOVAT

MINI BOX

Mini Box Profile je výjimečně rychlý a jednoduchý pro montáž a sestavení celé roletky. Největší výhoda tohoto systému je možnost montáže i demontáže kazety bez odšroubování či lepení.

POKRAČOVAT

MINI BOX DEN-NOC

Rolety Mini Box jsou velice populární díky svému nadčasovému designu. Elegantně vyrobená kazeta pro mechaniku splňuje estetické požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

POKRAČOVAT

SEMI BOX

připravujeme pro Vás

POKRAČOVAT

SEMI BOX DEN-NOC

připravujeme pro Vás

POKRAČOVAT

FULL BOX

připravujeme pro Vás

POKRAČOVAT

FULL BOX DEN-NOC

připravujeme pro Vás

POKRAČOVAT

ROLETA S PRUŽINOVÝM MECHANISMEM

Hovoříme o klasice stínící techniky. Nové moderní samotoče, které zajišťují plynulé ovládání pohybu rolety, desítky barevných variant a moderních vzorů. Věci prověřené lidskou zkušeností nestárnou.

POKRAČOVAT

STŘEŠNÍ CELOSTÍNÍCÍ ROLETA

Celostínící roleta pro střešní okna je špičkový produkt, který zaručuje dokonalé stínění po celém obvodu okna. Při použití materiálu Blackout navíc dosáhnete úplného zatemnění. Tento typ rolety je možné použít na většinu střešních oken.

POKRAČOVAT

KLADKOVÁ ROLETA

Rolety z dřevěných tkanin jsou velmi vkusným doplňkem interiéru. Roleta s kladkovým ovládáním je klienty velmi oblíbená. Navíjení rolety probíhá odspodu za pomoci kladek a ovládací šňůry.

POKRAČOVAT