Markýzy

MARKÝZY

Buďte připraveni na krásné letní dny a prožijte prosluněné odpoledne v příjemném stínu naší venkovní markýzy. Ta se rychle stane dokonalým doplňkem Vašeho bydlení. Ochrání Vás totiž nejen před horkými a oslňujícími slunečními paprsky, ale do určité míry je schopna odolat i dešti. Látky našich markýz jsou totiž vyrobeny z akrylového plátna opatřeného impregnačním ochranným přípravkem, který látku chrání před vlhkem a nečistotami.

Spojením kvalitního zpracování a osvědčených materiálů vzniká markýza s překvapivou životností, která zůstane funkční a krásná dlouhé roky. Vybírat můžete z velkého množství barev a dekorů, které nejlépe sednou k Vašemu bydlení, stanou se ozdobou domu a věrným sluhou při společném setkávání s přáteli, posezení s rodinou, nebo jen ranním popíjení kávy na terase.

V naší nabídce naleznete tradiční terasové markýzy na ruční nebo elektrické ovládání, které se rolují do kazety, jež je chrání před větrem a nepřízni počasí, čímž prodlužuje jejich životnost. Druhou variantou jsou košové markýzy, které najdou využití především jako zastřešení vchodů do restaurací, hotelů a obchodů a jsou využívány především v komerční sféře.

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám nebo nás navštivte u nás na prodejně - Praha 8 Palmovka.

Kontakt