Somfy TaHoma®

Proč si vybrat systém automatizace Somfy TaHoma®

Propojte žaluzie, rolety, markýzy, bránu, vrata, topení i světla do jednoho celku a mějte svoji domácnost vždy pod kontrolou. Přemýšlíte, jestli jste zavřeli garáž? Díky aplikaci pro chytré telefony můžete vše překontrolovat a vyřešit, i kdybyste byli vzdáleni třeba tisíc mil.

Systém TaHoma® ovládá na dálku připojené části domácnosti, ale také může například simulovat přítomnost v domě. Jak? Systém dokáže spustit podle přednastavených scénářů kroky, které budou zvenčí připadat nezvaným hostům jako pohyb v domě. Například rozsvítí v daných časových úsecích světla nebo se zavře či otevře stínění atd. V případě potřeby lze tyto kroky vypnout na dálku a vy si můžete užívat nerušenou dovolenou.

Systém TaHoma® vám dopřeje nejen pohodlí, ale i bezpečí. Díky jednoduchému a intuitivnímu rozhraní si dokážete nastavit scénáře například příchodu a odchodu. Poté už stačí jen používat ikony. A pokud systém zjistí ohrožení v podobě požáru nebo vloupání, obratem vás informuje prostřednictvím notifikací, abyste mohli reagovat. Nemusíte se tak bát, co se děje, když nejste zrovna doma. Svoji domácnost máte neustále pod kontrolou.

Synchronizací ovládání topení a zavírání rolet dosáhnete úspory za teplo. Jak to funguje? Nastavte scénář tak, aby se rolety při sluneční aktivitě v zimě otevřely a interiér byl vyhříván zvenčí. Ve stejnou chvíli se vypne také topení. V opačném případě, při nepříznivém počasí a poklesu teploty, se rolety zatáhnou a zabrání tak únikům tepla. Topení se opět zapne. Zní to složitě? Není! Více zjistíte v našich videonávodech, viz níže.

Vyberte si své ideální řešení

Co vše vám může komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® nabídnout? Podívejte se na naši stránku rozcestníku, kde najdete přehledně všechny prvky svého domova, které můžete do systému TaHoma® zapojit a komfortně je ovládat pomocí chytrého telefonu.

Snadno ovladatelné a intuitivní rozhraní pro každého odkudkoliv

Pravděpodobně nejvíce budete využívat aplikaci v chytrém telefonu nebo tabletu. Další možností je spustit scénář pomocí chytrých hodinek nebo hlasového asistenta. Chytré scénáře nastavíte pouze ve webovém rozhraní nebo na tabletu. Spustit je můžete z jakéhokoliv výše zmíněného chytrého zařízení.

Jedna základna, stovky možností

Systém TaHoma® je v současné době jednou z nejkomplexnějších platforem na trhu. Je kompatibilní s více než 250 řadami výrobků zahrnující např. dveře, okna, rolety, žaluzie, brány, garážová vrata, topení, osvětlení, monitorovací kamery a poplašné systémy. Kromě ovládání produktů Somfy, které jsou samozřejmostí, je systém TaHoma® kompatibilní s celou řadou produktů od dalších významných partnerských značek domácích spotřebičů.

Mobilní aplikace na Google play a App sore

Máte zájem o cenovou nabídku SOMFY TaHoma®?
Kontaktujte nás telefonním čísle 603115946 nebo na emailu info@inbytex.cz

1. krok - připojte snadno všechna svá zařízení do TaHoma®

Provedeme vás připojením vašich zařízení krok za krokem…

2. krok – buďte v TaHoma® jako doma

Krok za krokem přidáme všechny části domácnosti…

3. krok – vytvořte v TaHoma® scénáře pro vaše větší pohodlí

Ukážeme vám, jak přidat více prvků domácnosti do scénářů. Příklad: kliknutím při odchodu aktivujte naráz alarm, čidla, zavřete rolety aj…

4. krok – užívejte si jako expert a tvořte v TaHoma® pokročilé smart scénáře

Příklad smart scénáře: když teplota v domě stoupne nad 25 °C, teplotní čidlo pošle automaticky informaci do systému TaHoma®, který vydá povel, aby se rolety na straně domu, kde slunce pálí, zatáhly. Dům si tak hlídá teplotu sám a v případě, že teplota klesne pod např. 22 °C, automaticky rolety opět vytáhne.

Máte zájem o cenovou nabídku SOMFY TaHoma®?
Kontaktujte nás telefonním čísle 603115946 nebo na emailu info@inbytex.cz