O NÁS

Kvalitní materiály

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní a osvědčené materiály, u kterých můžeme garantovat precizní zpracování a dlouhou životnost.

Dlouhodobý růst

Z malého zakázkového krejčovství jsme postupně vybudovali stabilní a prosperující firmu.

Dlouholeté zkušenosti

Naše rodinná firma INBYTEX s.r.o. má na trhu již dlouholetou tradici. své zkušenosti s řemeslem a obchodem si předáváme z generace na generaci.

Přístup k zákazníkovi

Naší snahou je přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně, udělat mu nabídku na míru a uspokojit jeho požadavky na co nejvyšší úrovni.

Rodinná česká firma INBYTEX s.r.o. má na trhu již dlouholetou tradici. Láska k textilu a k poctivé krejčovině se táhne naší rodovou linií už po generace. Z malého zakázkového krejčovství jsme postupně vybudovali prosperující a stabilní firmu a svoje působení jsme rozšířili především do oblasti bytového textilu a stínící techniky.

Preferujeme osobní přístup. Naší snahou je přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně, udělat mu nabídku na míru a uspokojit jeho požadavky na co nejvyšší úrovni. Proto neustále sledujeme nejaktuálnější trendy, hledáme nová moderní řešení a klademe důraz na funkčnost, estetičnost a profesionalitu. V naší nabídce naleznete pouze kvalitní a osvědčené materiály, u kterých můžeme garantovat vysokou kvalitu zpracování, dlouhou životnost a výjimečný design. Jejich výrobce si pečlivě vybíráme v České republice i po celé Evropě.

O kvalitách, které nabízíme, se můžete přesvědčit u našich zákazníků, mezi které patří například Italské a Afgánské velvyslanectví v Praze, Úřad vlády ČR, Vila Kajetánka, Alza, Gant US Store, estetické a regenerační centrum Amaryllis, IM-stav Praha, hotel Jáchymov, hotel Lokal Inn, Divadlo pod Palmovkou, advokátní kancelář Doucha a Šikola, Střední průmyslová škola dopravní, Mateřská škola Chmelová, Fitness svět pod Palmovkou a řada dalších.

 

 

Tým INBYTEX s.r.o.

Michaela Štádlíková Zamazalová

Michaela má starost především návrhy interiérového textilu na míru, zaměření a kalkulace. Stará se organizaci a hladký chod celé firmy. Mezi její největší přednosti patří bohaté zkušenosti, dobrosrdečnost a pracovitost.

Zakladatelka a jednatelka

Marek Štádlík

Marek se zaměřuje především na stínící techniku a organizaci montáží. Jeho doménou je sledování nových trendů ve vývoji a dohled nad kvalitou našich produktů. Mezi jeho přednosti patří výborné technické myšlení, zodpovědnost a učenlivost.

Jednatel společnosti

Markéta Štádlíková

Markéta se stará o zákazníky a to osobně na naší prodejně, tak virtuálně v e-mailové korespondenci. Komunikuje s Vámi také na facebooku a potkat ji můžete i na montážích a realizacích. Mezi její dobré vlastnosti patří spolehlivost, všestrannost a ochota stále se učit novým věcem.

Péče o zákazníky

Petr Pytka

Petr se specializuje na odborná zaměření, montáže a přípravu veškeré stínící techniky na míru. Pokud zrovna nepracuje v dílně, tak ho můžete potkat na montáži. Mezi jeho nejlepší vlastnosti patří zručnost, komunikativnost, pozitivita a příjemné vystupování,

Specialista na montáže

Michaela Svobodová

Michaela má na starost především šití bytového textilu na míru a veškeré krejčovské úpravy. Aktuálně svůj čas dělí mezi práci v Inbytexu a péči o dvě dcery. Její dobré vlastnosti jsou profesionalita, ochota, optimismus a přátelskost.

krejčovství

Lea a Linda

Pokud se tak rozhodnou, tak budou pokračovat v rodinné tradici a věnovat se rozvoji naší firmy. V současnosti mají ale jiné starosti a nachází se v péči své maminky. Mezi jejich přednosti patří hravost, smysl pro humor a pozitivní naladěnost.

Budoucnost Inbytexu

Reference od našich zákazníků

caret-down caret-up caret-left caret-right

Společnost Inbytex jsme vybrali na základě výběrového řízení pro řešení a tvorbu textilní dekorace hotelových pokojů. Instalace byla provedena velmi kvalitně, rychle, včas a v domluveném termínu, bez ohrožení řádného provozu hotelu. Kladně hodnotíme zejména profesionální a velmi vstřícný přístup. JANA RAVI.

ARNA KUBELKOVÁ

Při náhodném výběru firmy na internetu jsme měli štěstí, že jsme oslovili právě Vás. Oceňuji hlavně služby od A do Ž - tedy příjezd, plánování, naměření, ušití a instalace. Co se týče jednání s Vámi i s veškerými Vašimi zaměstnanci byla jsem extrémně spokojena - zejména chválím přístup pana Pitky. Choval se profesionálně a zároveň lidsky a mile, což nebývá běžné. A navíc vypadal, že ho práce baví, což už vůbec není dnes samozřejmé. Jen tak dál, Vaše práce má smysl:-)

SOŇA FURSTOVÁ

Jsem velmi spokojená s Vašimi službami. Zejména s Vaším pracovníkem panem Pitkou, který garnýž namontoval. Odvedl dokonalou práci, je perfektní profesionál. Mnozí řemeslníci by se měli od něj učit.

STEFAN SAVIČ

Děkuji za skvěle odvedenou práci! Jsme velice spokojeni s konečným výsledkem. Určitě se brzy ozvu, jelikož teď řeším záclony ve svém bytě 🙂 Ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

PANÍ MARKOVÁ

S vašimi službami jsem byla od začátku velice spokojená, velká ochota, slevová akce, pomoc s výběrem. Pan Pytka byl naprosto dokonalý a velmi ochotný. A práce také. Ještě poradil o případně námi zvažovaných roletách, takže super.

JAKUB ČAPEK
Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem a smyslem pro detail (při řešení ne úplně banálních problémů s montáží).
s pozdravy
Jakub Čapek