O NÁS

Rodinná česká firma INBYTEX s.r.o. má na trhu již dlouholetou tradici. Láska k textilu a k poctivé krejčovině se táhne naší rodovou linií už po generace. Z malého zakázkového krejčovství jsme postupně vybudovali prosperující a stabilní firmu a svoje působení jsme rozšířili především do oblasti bytového textilu a stínící techniky.

Preferujeme osobní přístup. Naší snahou je přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně, udělat mu nabídku na míru a uspokojit jeho požadavky na co nejvyšší úrovni. Proto neustále sledujeme nejaktuálnější trendy, hledáme nová moderní řešení a klademe důraz na funkčnost, estetičnost a profesionalitu. V naší nabídce naleznete pouze kvalitní a osvědčené materiály, u kterých můžeme garantovat vysokou kvalitu zpracování, dlouhou životnost a výjimečný design. Jejich výrobce si pečlivě vybíráme v České republice i po celé Evropě.

O kvalitách, které nabízíme, se můžete přesvědčit u našich zákazníků, mezi které patří například Italské a Afgánské velvyslanectví v Praze, Úřad vlády ČR, Vila Kajetánka, Alza, Gant US Store, estetické a regenerační centrum Amaryllis, IM-stav Praha, hotel Jáchymov, hotel Lokal Inn, Divadlo pod Palmovkou, advokátní kancelář Doucha a Šikola, Střední průmyslová škola dopravní, Mateřská škola Chmelová, Fitness svět pod Palmovkou a řada dalších.

 

 

Reference od našich zákazníků

caret-down caret-up caret-left caret-right

Společnost Inbytex jsme vybrali na základě výběrového řízení pro řešení a tvorbu textilní dekorace hotelových pokojů. Instalace byla provedena velmi kvalitně, rychle, včas a v domluveném termínu, bez ohrožení řádného provozu hotelu. Kladně hodnotíme zejména profesionální a velmi vstřícný přístup. JANA RAVI.

ARNA KUBELKOVÁ

Při náhodném výběru firmy na internetu jsme měli štěstí, že jsme oslovili právě Vás. Oceňuji hlavně služby od A do Ž - tedy příjezd, plánování, naměření, ušití a instalace. Co se týče jednání s Vámi i s veškerými Vašimi zaměstnanci byla jsem extrémně spokojena - zejména chválím přístup pana Pitky. Choval se profesionálně a zároveň lidsky a mile, což nebývá běžné. A navíc vypadal, že ho práce baví, což už vůbec není dnes samozřejmé. Jen tak dál, Vaše práce má smysl:-)

SOŇA FURSTOVÁ

Jsem velmi spokojená s Vašimi službami. Zejména s Vaším pracovníkem panem Pitkou, který garnýž namontoval. Odvedl dokonalou práci, je perfektní profesionál. Mnozí řemeslníci by se měli od něj učit.

STEFAN SAVIČ

Děkuji za skvěle odvedenou práci! Jsme velice spokojeni s konečným výsledkem. Určitě se brzy ozvu, jelikož teď řeším záclony ve svém bytě 🙂 Ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

PANÍ MARKOVÁ

S vašimi službami jsem byla od začátku velice spokojená, velká ochota, slevová akce, pomoc s výběrem. Pan Pytka byl naprosto dokonalý a velmi ochotný. A práce také. Ještě poradil o případně námi zvažovaných roletách, takže super.

JAKUB ČAPEK
Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem a smyslem pro detail (při řešení ne úplně banálních problémů s montáží).
s pozdravy
Jakub Čapek