GARNÝŽE

Při zařizování našich domácností máme zpravidla ihned jasno, jakým odstínem vymalujeme a jaký styl nábytku do domácnosti nakoupíme, ale jsou to teprve doplňky, které utváří celkovou atmosféru místností. Jedním z takovýchto doplňků jsou garnýže, záclonové tyče a s nimi související zboží. Pokud v našich katalozích nenajdete to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám udělat nabídku na míru.

Tyčové garnýže

Tyčové garnýže jsou velmi elegantní, moderní a hodí se do jakéhokoliv interiéru. V naší nabídce naleznete garnýže kovové a to buď s průjezdnou drážkou nebo s kroužky. Všechny garnýže nabízíme v jednořadém nebo dvouřadém provedení a v několika barevných odstínech. Volit můžete také mezi nejrůznějšími koncovkami. Více informací se dozvíte při prohlídce jednotlivých katalogů.

Kolejnice

Garnýže v provedení hliníkových kolejnic jsou velmi oblíbené a to hned z několika důvodů. Kolejnice jsou díky své pružnosti velmi přizpůsobivé, tudíž se na stropě stanou téměř neviditelnými, dají se ohýbat a to jak horizontálně, tak i vertikálně. Jsou univerzální a dobře se kombinují s jakýmkoli textilem. Kolejnice nabízíme v několika barevných a tvarových variantách. Více informací se dozvíte při prohlídce jednotlivých katalogů.

Stahovací garnýže

Pohyblivá garnýž je technická vymoženost, která Vám umožní výměnu záclon jednoduchým, pohodlným a bezpečným způsobem. Pomocí šňůrky spustíte kolejničku i se záclonou do požadované výšky. Nabízíme ji v osmi barevných provedení.