GARNÝŽE

GARNÝŽE

Při zařizování našich domácností máme zpravidla ihned jasno, jakým odstínem vymalujeme a jaký styl nábytku do domácnosti nakoupíme, ale jsou to teprve doplňky, které utváří celkovou atmosféru místností. Jedním z takovýchto doplňků jsou garnýže, záclonové tyče a s nimi související zboží. Pokud v našich katalozích nenajdete to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám udělat nabídku na míru.

KOLEJNICE

Garnýže v provedení hliníkových kolejnic jsou velmi oblíbené a to hned z několika důvodů. Kolejnice jsou díky své pružnosti velmi přizpůsobivé, tudíž se na stropě stanou téměř neviditelnými, dají se ohýbat a to jak horizontálně, tak i vertikálně. Jsou univerzální a dobře se kombinují s jakýmkoli textilem. Kolejnice nabízíme v několika barevných a tvarových variantách. Více informací se dozvíte při prohlídce jednotlivých katalogů.

Tyčové garnýže

Tyčové garnýže jsou velmi elegantní, moderní a hodí se do jakéhokoliv interiéru. V naší nabídce naleznete garnýže kovové a to buď s průjezdnou drážkou nebo s kroužky. Všechny garnýže nabízíme v jednořadém nebo dvouřadém provedení a v několika barevných odstínech. Volit můžete také mezi nejrůznějšími koncovkami. Více informací se dozvíte při prohlídce jednotlivých katalogů.

Stahovací garnýže

Pohyblivá garnýž je technická vymoženost, která Vám umožní výměnu záclon jednoduchým, pohodlným a bezpečným způsobem. Pomocí šňůrky spustíte kolejničku i se záclonou do požadované výšky. Nabízíme ji v osmi barevných provedení.