Garnýže

GARNÝŽE

Při zařizování našich domácností máme zpravidla ihned jasno, jakým odstínem vymalujeme a jaký styl nábytku do domácnosti nakoupíme, ale jsou to teprve doplňky, které utváří celkovou atmosféru místnosti. Jedním z takových doplňků jsou garnýže a s nimi související zboží. Mezi ty nejoblíbenější poprávu patří kolejnice a to hned z několika důvodů. Jsou velmi jednoduchým a nenápadným řešením v případě, kdy chcete dát prostor vyniknout především textilu. Díky jejich pružnosti je možné ohýbat je ve vertikálním i horizontálním směru, díky čemuž se stanou prakticky neviditelnými. Jejich univerzalita je předurčuje ke snadnému kombinování, a navíc jsou dokonale praktické.

Pro maximální pohodlí nabízíme také stahovací kolejnice – technickou vymoženost, díky které můžete převěšovat své záclony a závěsy pohodlným a bezpečným způsobem. Pomocí šňůrky spustíte kolejničku i s textilem do požadované výšky, můžete tak u práce sedět a nemusíte se bát výšek. Tento systém je ideální nejen pro seniory nebo málo pohyblivé osoby, hodí se také do veřejných zařízení, jakou je škola, školka, hotel, restaurace nebo kancelář.

Naprostou klasikou mezi závěsnými systémy jsou tyčové garnýže, ty Vám nabízíme ve variantě s průjezdnou drážkou a jezdci, nebo klasicky s kroužky. Všechny garnýže vyrábíme v jednořadém a dvouřadém provedení a v několika barevných odstínech. Volit můžete také mezi nejrůznějšími dekorativními koncovkami, které doladí atmosféru Vašeho interiéru.

VEŠKERÝ SORTIMENT U NÁS V KAMENNÉ PRODEJNĚ

Zavolejte nám nebo nás navštivte u nás na prodejně - Praha 8 Palmovka

Kontakt