GARNÝŽE

Při zařizování našich domácností máme zpravidla ihned jasno, jakým odstínem vymalujeme a jaký styl nábytku do domácnosti nakoupíme, ale jsou to teprve doplňky, které utváří celkovou atmosféru místností. Jedním z takovýchto doplňků jsou garnýže, záclonové tyče a s nimi související zboží.

Již dávno pominuly doby, kdy byly tyto záclonové konzole jen nevzhledné dřevěné desky, nutné k zavěšení záclon a závěsů. Dnešní garnýže jsou spojením krásy, vkusu a účelnosti a k jejich výrobě je používána spousta materiálů zpracovaných do rozličných tvarů zahrnující širokou škálu barev a odstínů. Je to pouze a čistě jen na vás, pro jaký druh se rozhodnete. Na výběr je jich opravdu hodně.

Kolejnice

Garnýže v provedení hliníkových kolejnic jsou velmi oblíbené a to hned z několika důvodů. Kolejnice jsou díky své pružnosti velmi přizpůsobivé, tudíž se na stropě stanou téměř neviditelnými, dají se ohýbat a to jak horizontálně, tak i vertikálně. Barevné provedení závisí jen na vaší fantazii.

Stahovací garnýže

Pohyblivá garnýž je technická vymoženost, která Vám umožní výměnu záclon jednoduchým, pohodlným a bezpečným způsobem. Pomocí šňůrky spustíte kolejničku i se záclonou do požadované výšky. Nabízíme ji v osmi barevných provedení.

Tyčové garnýže

Tyčové garnýže jsou velmi elegantní, moderní a hodí se do jakéhokoliv interiéru. V naší nabídce naleznete garnýže kovové a to buď s průjezdnou drážkou nebo s kroužky. Díky několika barevným variantám a velkému výběru koncovek můžete svoje bydlení doladit do nejmenšího detailu.

Vitrážky

Vitrážky jsou vhodné především pro zavěšení záclony nebo lehkého závěsu přímo na okenní rám. Díky nim vytvoříte bez velké námahy nápaditou okenní dekoraci.